Prosinec 2011

PF 2012

31. prosince 2011 v 9:46 | Vojtěch Valenta
Rok 2011 je skoro u konce a tak jsem si připravil takové malé shrnutí toho, co jsem v prvním roce mé tvorby zvládl, ale také nezvládl.

Začneme tedy pěkně postupně a to tím, jak jsem se ke skinaření vlastně dostal. Bylo to vlastně jednoho dne o prázdninách, když jsem se hodně nudil a už vážně nevěděl co dělat a tak jsem prostě jen tak ze srandy zkusil udělat nějaký lehký smyšlený skin a prostě mě to chytlo a hned mím dalším skinem byl skin Hermanna Neubauera z Barumky 2010. Poté následoval Tonda Tlusťák z Barumky 2006 a pak asi skin, který je doposud nejstahovanějším skinem a nebyl to nikdo jiný, než Milan Blahout z Barumky 2006 a to byl poslední skin, který jsem v prvním měsíci (červenci) mého skinaření zvládl udělat. Začátkem srpna jsem pak dodělával velmi těžký skin Pavla Valouška z Kopné 2011, který Lukas2299 rozdělal, ale neměl již bohužel čas ho dokončit. Poté sem dělal na přání skin Oldřicha Bočka a to už se blížila Barumka a dokonce srpna už jsem žádný skin nevydal. V září sem pak pochopitelně dělal skiny z Barumky, bylo to v pořádí: Hänninen, Kopecký, Neuville, pak to trošičku přerušil skin Mikuláštíka ze Vsetína 2008 a pak následovaly ještě dva skiny z Barumky a to německého týmu Škoda Deutschland: Kahle a Vallenwein. A to už byl konec září. V říjnu sem i přes nedostatek času zvládl udělat pár skinů. Nejdříve Martin Prokop(smyšlený skin) a pak již Martina Prokopa z Rally Idrija 2011 pak Pavla Valouška z Mikuláš Rally 2009 a měsíc říjen zakončil další skin z letošní Barumky a to sice Vojta Štajf. V listopadu jsem pak bohužel jen několik skinů rozdělal, ale žádný nedokončil. V prosinci jsem si řekl, že to musím napravit a proto jsem se dal pilně do díla, nejdříve jsem vydal skin Vaška Pecha z Barumky 2006 a den před Štědrým dnem skin Tlusťáka z Mikuláš Rally 2011 a další skiny pak následovali už jako dárečky přímo na Štědrý den a to sice Jaroslav Orsák také z Mikuláš Rally 2011 a taky jeden kousek z historie a to Václav Pech starší z Barumky 1982. A v posledním týdnu roku jsem ještě stihl udělat jeden opět historický skin a to Sandra Munariho na Lancii Fulvii HF.

Kromě vydaných skinů jsem taky samozřejmě stihl také pár skinů rozdělat a nepodařilo se mi je dokončit ať už kvůli chybějícím podkladům a nebo se na ně prostě nedostalo. Jsou to skiny Tlusťáka z Barumky 2007, Travaglii z Barumky 2006, Pavla Valouška z Příbrami 2009, Martina Kočího a Honzy Šlehofera z Barumky 2011 a Tomáše Kostku ze Slušovic 2011 a ještě jsem tak trošku z hecu započal nedávno práci na skinu Lukáše Lapdavského z Rally Bohemia 2011.

A na konec malá statistika:
Vydaných skinů: 20
Rozdělaných skinů: 6

PS: Všem Vám přeji krásný nový rok 2012
Šťastné a veselé!!!

24. prosince 2011 v 9:00 | Vojtěch Valenta
Přeji Vám krásné prožití Vánoc a samozřejmě hodně dárků pod stromečkem!
PS: Ještě dnes zde na blogu najdete nějaký ten dáreček Mrkající